Adana Oto Expertiz, Adana Oto Ekspertiz, Adana Ekspertiz Firmaları, Adana Oto Ekspertiz Firmaları, Adana Oto Ekspertiz Fiyatları, Adanada En İyi Oto Ekspertiz, Adana Oto Ekspertiz Ücretleri, Adana En İyi Oto Ekspertiz, Adana Expertiz, 101 Nokta Ekspertiz Adana, Adana Araç Ekspertiz, Oto Ekspertiz Adana, Adanada Oto Ekspertiz, Adana Ekspertiz, Adana Ekspertiz Tavsiye, Adana Oto Ekspertiz Tavsiye, Adana Computest, Adana En İyi Ekspertiz

Adana Teknik Oto Ekspertiz firması olarak Adana ve çevre ilçelerde 2.el araç alım satımlarda müşterilerimize gösterdiğimiz saygınlık ve engin bilgimizi, sahip olacakları 2.El araçları için kaliteli bir şekilde 101 den de fazla baktığımız parça sayısı ile müşterilerimize bu bilgi birikimimizi sunmamızdan dolayı Uzman Oto Ekspertiz olarak Adana `da ve çevre iller de anılmamıza etken olmuştur.

Her ne kadar biz Dr olmadığımızı, alanımızda Uzman odluğumuzu insanlara anlatmaya çalışsak ta bizi bu şekilde anmaları aynı zamanda mutlu da etmektedir. Fakat isim benzerliğinden dolayı farklı firmalar ile karıştırılmak ise çok hoş bir durum yaratmamaktadır.
Dr Oto Ekspertiz firması veya Uzman Oto Ekspertiz olarak biz işimizi yapıyoruz. Dr ve Uzman ünvanı bize müşterilerimizin koyduğu bir takma addır.

Bu cümleyi sahiplenmek isteyen birbirinden farklı firmalar da bulunmaktadır. Fakat biz şunu biliyoruz. Asla biz bu ünvanı sahiplenmiyoruz. Bu ünvan bize müşterilerimiz tarafından verilen bir lakabdır.

Başka firmalar sahiplenmeye çalışır, bize müşterilerimizin vermesi ise bizi onurlandırır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir