Adana Oto Expertiz, Adana Oto Ekspertiz, Adana Ekspertiz Firmaları, Adana Oto Ekspertiz Firmaları, Adana Oto Ekspertiz Fiyatları, Adanada En İyi Oto Ekspertiz, Adana Oto Ekspertiz Ücretleri, Adana En İyi Oto Ekspertiz, Adana Expertiz, 101 Nokta Ekspertiz Adana, Adana Araç Ekspertiz, Oto Ekspertiz Adana, Adanada Oto Ekspertiz, Adana Ekspertiz, Adana Ekspertiz Tavsiye, Adana Oto Ekspertiz Tavsiye, Adana Computest, Adana En İyi Ekspertiz

Adana Teknik Oto Ekspertiz Firmamız 20 yıllık oto ekspertizlik tecrübesi ile 1997 yılından bu yana Adana İlinde çok sayıda firmada çalışan olarak hizmet vermiştir; Halen Oto Ekspertizlik servisi ve hizmetleri ile ilgili olarak ADANA TEKNİK OTO EKSPERTİZLİK FİRMASI olarak Adana’da faaliyetine devam etmektedir.

TEKNİK OTO EKSPERTİZ müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Ekonomik, Kaliteli ve İstikrarlı, Eğitimli personeli ile hizmet sağlayarak müşterilerimizin tasarruflarına katkı sunmak. Müşterilerimize tüm enerji alternatifleriyle ilgili doğru ve güvenilir bilgiler sunarak en karlı ve en verimli çözümü üretmek için destek sağlamak. Toplumsal sorumluluk bilinci gelişmiş, doğruluğu ve güler yüzlü kişiliği ile güçlü ve farklı bir kurum olmak.

Misyonumuz

Dürüst,
Samimi,
Güler yüzlü hizmet anlayışı ile toplumu doğru verilerle ile bilgilendirmek,
Bilimsel yöntem ve materyallerle hizmet sunarak,
İnsanların daha mutlu ve huzurlu olmalarına katkıda bulunmak,
Çevreci bir anlayışıla doğayı korumak,
Adana ilinde Oto Ekspertizli Servisi konusunda önde gelen firmalarından olmak.