Adana Teknik Oto Ekspertiz

Adana Oto Ekspertiz

Adana Oto Ekspertiz firmaları, Adana Teknik Oto Ekspertiz  firmasını kendine örnek alıyor. Çünkü firmamız Adanada 2.El araçlara ekspertizlik hizmetini en kaliteli ve doğru bilgi veren firmalar içinde kaliteli iş yapmayı ve müşterilerini teknolojik olarak en son yenilikler ile buluşturmayı kendisine hedef olarak seçmiştir. Son sistem teknolojilerle ve müşterilerimize sunduğumuz  gerçek bilgi birikimiz ile  Adana Oto Ekspertizlik  fiyatları ile, Adana’da en iyi oto ekspertiz firması  ve 2.el Adana oto ekspertiz danışma merkezi olarak anılmamızda etken olmuştur. 

Adana oto ekspertiz firmaları arasında ekonomik ve aynı zamanda Noter onaylı 101 nokta ekpertizlik hizmeti ile Adana ve çevresinde aranılan bir oto ekspertizlik  firması olmuştur. Adana oto ekspertizlik fiyatları ve sunduğu hizmet kalitesi  ile  2016 yılını yine zirvede tamamlamıştır. 

Kaliteden ödün vermeyen esnek yapılanmış kadromuzla müşterilerimizden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap verebilecek kapasiteye ulaşmış bir firmayız.  Adana Teknik Oto Ekspertiz firması olarak;

İl dışındaki birçok müşterimizin, Adana `ya gelmeden istedikleri herhangi bir aracın Oto Ekpertiz Raporu isteğe bağlı olarak Noter onaylı olarak rapor halinde gönderilmektedir.
Hiçbir galerici ile ortak bir çalışmamızın olmadığını, sadece işimizi gerekliliğini yerine getireceğimizi,
Mobil araçlar ile bulunduğunuz noktadan Oto Ekpertiz Raporu verebileceğimizi,
Aracınızın her türlü aksamı ile ilgili, bütün testleri yapabileceğimizi,
7/24 esasına göre çalıştığımızı ve Pazar günleri de açık olduğumuzu,
Km kontrolünün de ayrıntılı testler sonucunda  rapor olarak 2.el araç sahibine beyan edileceğini,
Tarafımızdan erilen Oto Ekpertiz Raporlarının 24 saat geçerli olduğunu,
Asla yalan veya 2.el aracın ayıplı tarafını gizlemeyeceğimizi ve Noter aracılığı ile de belgelendirebileceğimizi

bilmenizi  isteriz. Sektörde birçok yalan ve yanlış yapılan işlemlerin olduğunun farkındayız. Adana Teknik Oto Ekspertiz firması yetkilileri olarak, sektörün tüm inceliklerini detayları ile bilmekteyiz. Dolayısı ile size önerimiz paranızı çöpe atmayın. Çok iyi araştırın ve sizi bir galericinin kendi Ekspertizlik firmasına götürmesine izin vermeyin. Bizim gibi emekçi iş yerleri sizi doğru bilgilendirmek için buradayız. Bizi de araştırmanızı ve yorumlardan ve forum sayfalarından edineceğiniz bilgilere göre getirip getirmeyeceğinize kendiniz karar veriniz.

Ayrıca Teknik Oto Ekspertiz olarak; sektörde arabanızın kaportasında yaşadığınız sıkıntılı bir durum söz konusu olduğu taktirde ivedi olarak M-Teknik olarak problemleri gideriyoruz. Mehmet DOĞAN tarafından açılan Oto Göçük Onarım Merkezi ile aracınızın kaportasını boyasız, vakumlu, sıfır hata ile oto göçük işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Telefon