Adana Araç Motor Performansı EkpertizliğiMotor Performans Testi ile ilgili; 2.El araç alırken insanların kafasında birçok soru oluşmaktadır. Örneğin;

  • Motor test sonucu örneğin %90 deniyor. Normal mi?
  • Bakımları düzgün yapılan bir arabanın 10.000 km de motor performansı %1-2-3-.... gibi düşer diyebilirmiyiz
  • Ölçüm örneklerinde, 35 binde yüzde 90 gibi değerler çıkıyor iyi mi?
  • Motorun nominal gücünden % 10 kaybetmesi ne anlam ifade ediyor
  • Bir aracın anlık performans verisi hava şartlarından tutunda lastiklerdeki hava basıncına kadar değişir. şeklinde açıklama yapanlar var bu doğrumu motor performansı açısından...
  • Dyno Tesli ile Komprosyon Testi arasında ne farklılıklar var?
  • Pistonlardan veya Segmentlerden kaçak ne anlam ifade ediyor?


Bu ve benzeri daha birçok sorular bulunmaktadır.
2. El araçta Adana Oto Teknik Ekspertiz firması olarak; şunu belirtmek isteriz.
Biz müşeterimizin isteği üzerine basit bir ön tarama şeklinde ekspertizlik te yapıyoruz, isteği üzerine çok detay Kompresyon Testi, Dyno Testi gibi kimsenin çok fazla anlamadığı konularda da gerek noter onaylı gerek şifaen son kullanıcıyı bilgilendirecek her türlü motor performansınızı ölçecek bilgileriaraç sahibi ile paylaşıyoruz.

Özellikle araçların Dyno testini çok verimli bir şekilde yapmayan Ekspertizlik firmaları maalesef Adana'da çok meşuhurlar. Dolayısı ile ön araştırma yapmadan aracınızın Motor Performansı ile ilgili net bilgi alabileceğiniz çok fazla ekspertiz firması olmadığını buradan sizin paylaşmka isteriz.

Adana Teknik Oto Ekspertizlik; motorunuzun performansını etkileyen tüm etkenleri e ilgili test sonuçlarını kafanız hiç bir şekilde ağrımayacak şekilde paylaşmaktadır. Firmamız hiçbir galericinin ne ortağıdır nede herhangi bir anlaşma içine girmemektedir. Çünkü maalesef alericinlerin bir kısmı aracın ayıbını örtmek için farklı yalan beyanlarda bulunmakta veya yalan beyan da bulunacak ekspertizlik firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Bu yüzden paranızı çöpe atmamanızı öneririz. Aracınızın motoruna belirli zaman aralıkları ile bakım yapılmalı ve ilgili testlerden geçirmenizi öneririz.

Adana Oto Ekspertiz mobil araçları ile her daim 7/24 yanıbaşınızda. Sizi gerek servis konusunda, gerek aracınızın testleri konusunda yalnız bırakmıyor. Sizin nerde olduğunuzun bir önemi yok. Size bir telefon kadar yakınız. İster işletmemizde aracınızın kontrollerini yapabiliriz, ister sizin bulunduğunuz yere gelerekte aracınızın her türlü kontrol ve testlerini yapabiliriz.

adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
Telefon