Hatalı Oto Ekspertiz RaporuÖncelikle Adana Teknik  Oto Ekspertizlik firması olarak; müşterilermizin böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamalarını temenni ederiz
Adana `da Hatalı Oto Ekspertizlik Raporu ile karşı karşıya kalan müşterilere bir kaç cümle ile ne yapabileceklerini yazmak isteriz.
Hatalı bir Oto Ekspertizlik Raporu
sonucunda asla manevi tazminat talebine bulunulamayacağı sadece maddi tazminat davası açabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Adana`da bir çok oto ekspertizlik firması adı altında iş yapmaya çalışan firmalar bulunmaktadır. Hiçbir firmayı karalama gibi bir amacımız olmadığını bilmenizi isteriz. Fakat bu firmaların bir kısmı galeriler ile danışıklı bir iş içerisinde olduğunu 2.el araç alım satımı yapanların birçoğu bilmektedir. 

Bu firmalar ister istemez kâr elde edebilmek için yalan yanlış veya hatalı  oto ekspertiz raporları verebilmektedirler.

Dolayısı ile bu işi hakkı ile yapan firma sayısı da, ortada türeyen firmalardan dolayı göze görünmeyecek kadar azalmaktadır. Hatalı Oto Ekspertiz Raporları ile karşı karşıya kalmamanız ve paranızı çöpe atmamanız için nacizane tavsiyemiz; gideceğiniz ekspertiz firmasını önce bir araştırmadan geçiriniz....Telefon